قیمت نبشی فولادی

مشخصات نبشی فولادی

 • زمان تقریبی صدور پیش فاکتور
  30 دقیقه
 • قابلیت ارسال به سراسر کشور
  دارد
 • قابلیت ارسال از بنگاه همراه فلز
  دارد
 • قابلیت ارسال از درب کارخانه
  دارد
 • امکان صدور فاکتور رسمی
  دارد

انتخاب کارخانه

قیمت های اعلام شده

توضیحات محصول

قیمت نبشی؛ با تفکیک بهترین کارخانه‌ها و برندهای تولیدکننده در جداول بالا آمده است. همراه فلز، قیمت روز نبشی کارخانه‌های سپاهان، آریان فولاد، جاوید بناب، شکفته، ظهوریان، اسپیرال، سپهر ایرانیان، ناب، مگا استیل و منظومه را به صورت لحظه ای در جداول زیر آپدیت می‌کند تا مشتریان عزیز این مجموعه بتوانند با اطلاع از آخرین قیمت نبشی و مقایسه برندهای مختلف، بهترین محصول را از نظر قیمت و کیفیت انتخاب کنند. در صورت تمایل به استعلام قیمت، استعلام موجودی، خرید و ثبت سفارش یا مشاوره با کارشناسان همراه فلز، در تماس باشید.

قیمت نبشی، به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام به تنهایی می توانند تاثیر بسزایی بر قیمت این محصول داشته باشند. یکی از مهمترین این عوامل میزان عرضه و تقاضا و همچنین قیمت ورق فولادیست که از مواد اولیه در ساخت این محصول بحساب می آید. نوع نبشی یعنی پرسی یا فابریک بودن، کارخانه سازنده، کیفیت، شرایط عرضه محصول، قیمت دلار و نوسانات آن، میزان تقاضای مشتری، هزینه حمل و باربری همگی از دیگر عواملی هستند که بر قیمت این محصول اثرگذارند.

نبشی فولادی؛ یک پروفیل L شکل است که توسط آسیاب های نورد مقطعی یا ماشین های خمش ساخته می شود. زاویه 90 درجه نبشی آن را به محصولی قوی و مستحکم تبدیل می کند که برای کاربردهای مختلف استفاده می شود، از نبشی در ساخت و ساز، ماشین سازی ودکوراسیون استفاده می شود. 

نحوه خرید نبشی

 1. استعلام قیمت و موجودی محصول توسط مشتری
 2. ارائه پیش فاکتور شامل قیمت و مشخصات نبشی، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش توسط کارشناسان همراه فلز
 3. تایید پرداخت، دستور بارگیری و ارسال بار به واحد ترابری و لجستیک
 4. تاييد قيمت كرايه توسط مشتری
 5. تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، طبق زمان بندی اعلام شده
...