همراه فلز

همراه فلز

قیمت تیرآهن آریان فولاد

قیمت های اعلام شده

توضیحات

چنان چه شما از خریداران تیرآهن باشید، به احتمال زیاد نام تیرآهن آریان فولاد را شنیده‌اید. این محصول در بازار با نام تیرآهن آرین نیز شناخته می‌شود. آیا با این برند تیرآهن آشنایی دارید؟ پیش از بررسی قیمت تیرآهن آرین خوب است کمی بیشتر درباره آن بدانید.

 

معرفی شرکت نورد آریان فولاد قزوین

شرکت نورد آریان فولاد در سال 1385 با هدف تولید انواع مقاطع فولادی مانند ناودانی، نبشی، تیرآهن، ریل و میلگرد در شهرستان بوئین زهرا تاسیس گردید. این مجموعه در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور و همچنین خاورمیانه است و در زمینی به مساحت 220000 متر مربع در کیلومتر 15 جاده اشتهارد-بوئین زهرا، در منتهی الیه جنوب شرقی استان قزوین احداث گردیده است.

 

استاندارد سایز و وزن تیرآهن آرین

این تیرآهن با دو استاندارد IPE و INP از سایز 14 میلی متر تا 27 میلیمتر تولید می‌شود. از سایر محصولات آریان فولاد می‌توان به انواع تیرآهن بال نازک، تیرآهن بال پهن و تیرآهن H اشاره نمود.

وزن تیرآهن آرین با گرید استاندارد IPE برای سایزها 14، 16، 18، 20، 22، 24 و 27 میلی متر به ترتیب 135، 170، 200، 250، 310، 355 و 420 کیلوگرم است.

 

تشخیص تیرآهن آرین فولاد اصل از تقلبی

جهت خرید تیرآهن اصل شرکت آرین ضروری است به آرم شرکت توجه نمود. علامت اختصاری تیرآهن آرین به صورت AS است که معمولا بر روی تیرآهن حک می‌شود.

 

قیمت تیرآهن آریان فولاد

قیمت روز تیرآهن به دلایل مختلفی چون نرخ ارز، قیمت مواد اولیه و هزینه‌های حمل ونقل، دائما در حال نوسان است. به دلیل زیاد بودن حجم مصرف این پروفیل فولادی در صنایع مختلف، این نوسانات می‌تواند تغییرات قابل توجهی در محاسبات مالی پروژه‌ها ایجاد نماید. به همین سبب اطلاع از قیمت روز تیرآهن بسیار ضروری است.

 

خرید تیرآهن آریان فولاد

شرکت آریان فولاد یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های مقاطع فولادی کشور است و با بیش از 3 دهه سابقه درخشان موفق به تولید محصولاتی از جمله میلگرد، نبشی، ریل، ناودانی، شمش‌های ساختمانی و انواع تیرآهن با بالاترین کیفیت ممکن شده است. جهت اطلاع از قیمت روز انواع تیرآهن آریان فولاد و خرید این محصول می‌توانید در تمامی ایام هفته با شماره‌های درج شده در وب سایت همراه فلز تماس گرفته و پاسخ سوالات و ابهامات خود را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

 

کارخانه های تولید تیرآهن در ایران

قیمت تیرآهن فایکو

✅ قیمت تیرآهن ظفربناب

✅ قیمت تیرآهن یزد

✅ قیمت تیرآهن ذوب آهن

 

...