تمامی فراخوان‌ها برای ثبت نام جاماندگان یا واریز سود سهام عدالت جعلی و کلاهبرداری است

تمامی فراخوان‌ها برای ثبت نام جاماندگان یا واریز سود سهام عدالت جعلی و کلاهبرداری است

انتشار1402/7/30

دسته‌بندیآخرین اخبار

نویسندههمراه فلز

در اطلاعیه‌ای که توسط سازمان خصوصی‌سازی منتشر شده است، هوشیاری عمومی در برابر اقدامات مجرمانه کلاهبرداران که از طریق پیامک یا شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود، تأکید شده است. سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده است که هر گونه فراخوانی برای ثبت‌نام یا واریز سود سهام عدالت که از طریق پیامک یا لینک‌های جعلی و غیرقانونی انجام می‌شود، جعلی و غیرمجاز است.

سازمان خصوصی‌سازی همچنین اطلاع داده است که واگذاری سهام عدالت پس از تصویب سبد سهام در هیات وزیران و تصویب سازوکار واگذاری، از طریق شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی انجام خواهد شد. آخرین تصمیمات در این زمینه از طریق سایت رسمی سازمان به نشانی www.ipo.ir اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همچنین، اطلاع‌رسانی در مورد زمان و نحوه واریز سود سهام عدالت نیز تنها از طریق سایت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به نشانی www.sahamedalat.ir و سایت سازمان خصوصی‌سازی به نشانی www.ipo.ir انجام خواهد شد. هر گونه فراخوانی که به جز اطلاعات مندرجه بالا انجام شود، جعلی و غیرقانونی است و در صورت مشاهده هر گونه سوءاستفاده ممکن، سازمان خصوصی‌سازی قصد دارد این موارد را از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا پیگیری کند.

نظر شما