همراه فلز

همراه فلز
 • همراه فلز
 • ورق گالوانیزه
 • ورق گالوانیزه هفت الماس

قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس

قیمت های اعلام شده

توضیحات

 اگر به دنبال قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس هستید و می‌خواهید در خصوص این ورق اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما در این صفحه از وب سایت همراه فلز همراه باشید.

قیمت ورق فولادی

 

با مجموعه هفت الماس بیشتر آشنا شوید

ورق گالوانیزه هفت الماس از جمله محصولات بسیار عالی با کیفیت بسیار بالا است که می‌توان آن را به اقصی نقاط کشور ارسال کرد.

مجموعه هفت الماس این ورق را در  ضخامت‌های۰۴ تا ۲.۵ میلی متر و به شکل رول و  در عرض‌های ۱ تا ۱.۲۵ تولید و عرضه می‌کند.

کارخانه هفت الماس قزوین در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد که البته راه اندازی رسمی آن در سال ۱۳۸۲ بود. این مجموعه  در آزادراه کرج قزوین و در کیلومتر ۸۰ قرار دارد.

 تولید این کارخانه‌ بالغ ‌بر سالیانه ۹۰۰ هزار تن است که انواع ورق گالوانیزه و سرد فولادی را شامل می‌شود. ظرفیت تولید ورق گالوانیزه هفت الماس به حدود ۱۰ هزار تن در سال می‌رسد.

انواع محصولات گالوانیزه این مجموعه شامل ورق برش خورده، کلاف یا کویل، ورق فرم‌دهی شده سینوسی یا ذوزنقه‌ای و اسلیت گالوانیزه است.

تولیدات مجموعه هفت الماس پاسخگوی ۲۰ ٪ نیاز کشور است و حدود ۴۰٪ درصد کالاهای آن هم به کشورهای خارجی صادر می‌شود.
 

روش و مراحل تولید ورق گالوانیزه هفت الماس

روش تولید ورق گالوانیزه هفت الماس از نوع گرم پیوسته است و محافظت سطحی آن کروماته و روغنی می‌باشد.

 ضخامت پوشش ورق گالوانیزه بین ۶۰ تا ۲۷۰ گرم بر متر مربع است.  ترکیبات شیمیایی این ورق شامل کربن، سیلیسیوم، فسفر، تیتانیوم و گوگرد است  و دارای انواع اسپنگل مانند گل ریز، بدون گل، گل متوسط و گل درشت هم می‌باشد.

ورق گالوانیزه هفت الماس طی فرآیند پیوسته و مداومی تولید می‌شود. در این روش ابتدا باید کلاف‌های ورودی را در فرآیند جوشکاری به یکدیگر جوش دهند و بعد هم وارد واحد شستشو کنند تا انواع چربی و آلودگی‌ها از روی ورق نورد سرد پاک شود‌

 برای پوشش‌دهی ورق هفت الماس دو نوع روش مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از آنها غوطه وری ورق در حمام مذاب با ۹۹ درصد روی به شکل حداقل و نوع دیگر غوطه‌وری در حمام با مذاب با حداقل ۹۹ درصد روی و آنیل است.

چسبندگی پوشش روی بر فلز پایه این ورق دارای کیفیت  متمایزی است که باعث می‌شود تا عالی‌ترین عملکرد را در شرایط سخت داشته باشد.

قیمت ورق گالوانیزه

 

قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس

به علت اینکه ورق گالوانیزه تولید شده شرکت هفت الماس پوشش ضد خوردگی مناسبی دارد، از آن در صنایع متفاوتی استفاده می‌کنند.

 این موارد شامل صنعت خودرو، سیمان، کابل برق و تاسیسات، الکترونیک کامپیوتر، کشاورزی و صنایع پوششی است.از این ورق برای ساخت بناهای سبک و دیوارهای پیش ساخته، کانتینر و کانکس هم استفاده می‌کنند.

 با توجه به نوسانات بازار که به علت فراز و فرود  قیمت دلار است، قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

 

خرید ورق گالوانیزه هفت الماس از همراه فلز

 شایان ذکر است که قیمت‌های اعلام شده از سمت سایت رسمی هفت الماس بدون احتساب ارزش افزوده است.

 برای خرید این ورق در سایزهای مختلف هم کافی است که نوع و میزان ورق خود را از سایت همراه فلز انتهای کرده و بعد هم برای خرید اقدام نمایید.

 به طور کلی قیمت این ورق دستخوش تغییراتی است که باید قبل از اقدام به خرید از مقدار روز آن اطلاع پیدا کنید تا بتوانید انتخاب مطمئن‌تری داشته باشید.

 جهت کسب این اطلاعات کافی است با شماره‌های درج شده در سایت همراه فلز تماس بگیرید تا بتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

 

بهترین برندها و تولیدکنندگان ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه در بازار خرید و فروش مقاطع فولادی به وسیله برندهای مختلف داخلی و خارجی تولید و عرضه می‌شود. خرید هر کدام از این برندها به عواملی همچون نیاز مشتری و بودجه مالی مصرف‌کننده بستگی دارد.

از جمله برندهای خارجی که در بازار داخلی معروف هستند عبارتند از:

 • ورق گالوانیزه چین
 • ورق گالوانیزه امارات
 • ورق گالوانیزه تایوان
 • ورق گالوانیزه جیندال هند

قیمت ورق گالوانیزه چین

برندهای داخلی که از لحاظ کیفیت بسیار عالی هستند عبارتند از:

 • ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان
 • ورق گالوانیزه فولاد مبارکه
 • ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال
 • ورق گالوانیزه هفت الماس

 

تفاوت ورق‌های گالوانیزه کارخانه‌های متفاوت

کارخانه‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند که با توجه به نوع دستگاه و فرآیند تولید، ورق‌هایی با کیفیت‌های مختلف تولید می‌کنند. برخی از این کارخانه‌ها را در این قسمت معرفی می‌کنیم:

شرکت فولاد مبارکه اصفهان

در این شرکت ورق‌های گالوانیزه‌...