همراه فلز

همراه فلز
  • همراه فلز
  • لوله مانیسمان
  • لوله مانیسمان دقیق کاوه

قیمت لوله مانیسمان دقیق کاوه

قیمت های اعلام شده

توضیحات

لوله مانیسمان دقیق کاوه، یکی از باکیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات موجود در بازار ایران است که نه تنها در داخل کشور استفاده زیادی از آن می‌شود، بلکه به عنوان یک محصول ممتاز صادراتی نیز به کشورهای خارجی، ارسال می‌گردد. اگر قصد خرید لوله مانیسمان کاوه را دارید، وبسایت همراه فلز، این کالا را در سایز و رده‌های مختلف و با انواع ضخامت‌ها به فروش می‌رساند.

آخرین قیمت لوله مانیسمان

 

آشنایی بیشتر با کارخانه لوله دقیق کاوه

اولین شرکت خصوصی در کشور که توانسته لوله بدون درز فولادی تولید کند، "شرکت لوله‌های دقیق کاوه ایرانیان" است که فعالیت خود را در سال 1382 آغاز نموده و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌های تولید کننده لوله بدون درز در ایران، مشغول به فعالیت می‌باشد.
در این کارخانه به دو روش، لوله بدون درز ساخته می‌شود.

  1.    تولید حدود 15000 تن لوله بدون درز به روش نورد سرد در سال
  2.    تولید حدود 75000 تن لوله بدون درز به روش نورد گرم در سال

 

مشخصات لوله مانیسمان دقیق کاوه

لوله‌های مانیسمان شرکت دقیق کاوه، در شاخه‌های 6 متری و در رده 40 به روش نورد گرم تولید می‌شود. توجه داشته باشید که سایز لوله‌های تولید شده در این شرکت، بین 0.5 تا 4 اینچ اندازه دارد.

 

قیمت لوله مانیسمان کاوه ایرانیان

همچون بسیاری دیگر از محصولات، قیمت لوله مانیسمان دقیق کاوه نیز به پارامترهای مختلفی از جمله، ضخامت، سایز، رده و البته نرخ ارز در کشور، بستگی دارد. به همین دلیل قیمت این لوله به صورت روزانه و با توجه به موارد عنوان شده تعیین می‌شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت لوله مانیسمان دقیق کاوه می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مطرح شده، با کارشناس فروش بخش لوله مانیسمان در مجموعه همراه فلز، ارتباط گرفته و از قیمت روز این لوله‌ها اطلاع دقیق پیدا نمایید.

قیمت انواع لوله درزدار و بدون درز

 

خرید لوله مانیسمان دقیق کاوه از وبسایت همراه فلز

لوله‌های مانیسمان دقیق کاوه، در سطح کیفی بسیار بالایی قرار دارند به همین دلیل است که تعداد زیادی از مشتریان و خریداران، به جای سفارش لوله مانیسمان چینی که اتفاقا قیمت مناسبتری هم دارد، به سراغ خرید لوله مانیسمان دقیق کاوه می روند.

نکته جالبی که در مورد خرید از همراه فلز وجود دارد این است که مشتری می‌تواند پس از ثبت سفارش، محصول را جهت بررسی کیفیت به آزمایشگاه برده و فاکتورهای مهم را آنالیز نماید.

اگر قصد خرید و یا صادرات لوله مانیسمان کاوه ایرانیان را دارید می‌توانید جهت اطلاع از شرایط خرید، با واحد فروش این بخش از مجموعه، در ارتباط باشید.

 

دیگر کارخانه های تولید کننده لوله مانیسمان در ایران و جهان

همراه فلز علاوه بر ارائه لیست قیمت لوله مانیسمان دقیق کاوه رده 40، قیمت لوله مانیسمان اهواز و لوله مانیسمان چین را نیز به صورت روزانه و لحظه ای آپدیت و بارگذاری می کند.

قیمت روز لوله مانیسمان اهواز

لوله مانیسمان چین

 

کلام آخر 

ما در این مقاله از سایت همراه فلز تلاش کردیم تا شما را بیشتر با لوله مانیسمان دقیق کاوه آشنا کنیم امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما مثمر ثمر واقع شده باشند. برای کسب اطلاعات و ارتباط با کارشناسان ما هم کافی  است با شماره‌ تلفن  79217-021 در تماس حاصل فرمایید.

...