قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه

قیمت های اعلام شده

توضیحات

ورق روغنی یکی از پرکاربردترین انواع ورق فولادی است که در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، ساختمان سازی، لوازم خانگی و... مورد استفاده قرار می گیرد. ورق روغنی فولاد مبارکه یکی از باکیفیت ترین ورق های روغنی موجود در بازار است که از مواد اولیه مرغوب و با استفاده از فناوری های پیشرفته تولید می شود.

ویژگی های ورق روغنی فولاد مبارکه

ورق روغنی فولاد مبارکه دارای ویژگی های زیر است:

  • کیفیت بالا: ورق روغنی فولاد مبارکه از مواد اولیه مرغوب و با استفاده از فناوری های پیشرفته تولید می شود. این ورق دارای خواص مکانیکی و فیزیکی عالی است و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است.
  • قیمت مناسب: ورق روغنی فولاد مبارکه با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
  • تنوع در ضخامت و عرض: ورق روغنی فولاد مبارکه در ضخامت ها و عرض های مختلف تولید می شود تا پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان باشد.

کاربردهای ورق روغنی فولاد مبارکه

ورق روغنی فولاد مبارکه در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، ساختمان سازی، لوازم خانگی و... مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای این ورق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خودروسازی: ورق روغنی فولاد مبارکه در تولید بدنه، شاسی و قطعات داخلی خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • ساختمان سازی: ورق روغنی فولاد مبارکه در ساخت اسکلت ساختمان ها، سقف ها و دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • لوازم خانگی: ورق روغنی فولاد مبارکه در تولید لوازم خانگی مانند اجاق گاز، یخچال و ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر ورق های فولادی

علاوه بر ورق روغنی، انواع دیگری از ورق های فولادی نیز در بازار موجود است که هر یک دارای ویژگی ها و کاربردهای خاص خود هستند. از جمله این ورق ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ورق سیاه: ورق سیاه از طریق نورد گرم تولید می شود و دارای سطح تیره رنگی است. این ورق در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم نیست و معمولاً برای ساخت مخازن، گاردریل و تابلوهای ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • ورق گالوانیزه: ورق گالوانیزه با پوشش روی تولید می شود و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. این ورق در ساخت سقف، دیوار و سایر سازه های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • ورق رنگی: ورق رنگی با پوشش رنگ تولید می شود و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. این ورق در ساخت لوازم خانگی، مبلمان و سایر محصولات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ورق های فولادی

قیمت ورق های فولادی با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع ورق، ضخامت، عرض و گرید ورق تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت روز ورق های فولادی می توانید با کارشناسان فروش شرکت های تولید کننده ورق فولادی تماس بگیرید.

خرید ورق های فولادی از همراه فلز

برای خرید ورق های فولادی می توانید از طریق وب سایت یا نمایندگی های فروش شرکت های تولید کننده ورق فولادی اقدام کنید.

پیام پایانی

ورق های فولادی از جمله محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف هستند. ورق روغنی فولاد مبارکه یکی از باکیفیت ترین ورق های روغنی موجود در بازار است که دارای ویژگی ها و کاربردهای مختلفی است. برای اطلاع از قیمت روز ورق روغنی فولاد مبارکه و سایر ورق های فولادی می توانید با کارشناسان فروش شرکت های تولید کننده ورق فولادی تماس بگیرید.

...