همراه فلز

همراه فلز
  • همراه فلز
  • میلگرد آجدار
  • میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش

قیمت میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش

قیمت های اعلام شده

توضیحات

مجموعه کاوه تیکمه داش در سال ۱۳۸۷ توانست مجوز تأسیس و بهره‌برداری شهرک صنعتی خصوصی فولاد کاوه تیکمه داش را در زمینی به مساحت 50 هکتار دریافت و کلنگ احداث بیش از چهل واحد صنعتی را به زمین بزند. در نهایت در سال 1391 این مرکز در شهر بستان‌آباد استان آذربایجان غربی و با هدف اشتغال‌زایی در منطقه‌ای محروم فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه یک شهرک صنعتی خصوصی (غیردولتی) با ظرفیت تولید 300 هزار تن محصولات فولادی در سال است. می‌توان این واحد تولیدی را از پیشگامان تولید انواع میلگرد ساختمانی در سایزهای مختلف دانست. این میلگرد‌ها شامل دو نوع ساده و آجدار هستند که با استفاده از مواد اولیه شمش تهیه و تولید می‌شوند.

همچنین صنایع فولاد تیکمه داش در راستای تولید انواع شمش‌های فولادی، بیلت، مقاطع فولادی سبک و سنگین و سایر مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت مقاطع فعالیت گسترده‌ای دارد. در خط نورد گرم این کارخانه انواع مقاطع فولادی از جمله تیرآهن، میلگرد و نبشی به طور هم‌زمان تولید می‌شود.

✅ قیمت انواع میلگرد

 

محصولات کاوه تیکمه داش

 شرکت فولاد تیکمه داش دو نوع محصول میلگرد ساده و آجدار در گریدهای A2 و A3 تولید می‌کند. این میلگردها از سایز 8 تا 32 تولید و عرضه می‌شوند. برخی از کاربردهای این محصولات در آرماتوربندی ساختمان‌ها،  دیوارهای بتنی، ساخت فونداسیون، ساخت انواع تیر ساده، مرکب و ستون هستند.

طرح روی میلگرد آجدار A3 به شکل ضربدری و هفت و هشتی و در میلگرد آجدار A2 به صورت تکی و موازی است. همان‌طور که می‌دانید میزان سختی میلگرد با مقدار کربن در ترکیبات اولیه آن نسبت مستقیم دارد. میلگردهای گرید A2 از 19% کربن  ساخته شده‌اند پس به صورت فولاد نیمه‌سخت در بازار شناخته می‌شوند.

مقاومت تسلیم در این گرید برابر 3000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و میزان مقاومت کششی آن 5000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

در میلگردهای گرید A3 مقاومت تسلیم به 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و مقاومت کششی به 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع می‌رسد.

میلگرد تولید شده در کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش نسبت به دیگر رقبایش در بازه وزنی استاندارد کمتری قرار دارد و سبک‌تر است. همچنین دارای علامت اختصاری این کارخانه یعنی SFK هستند که بر روی تمام تولیدات این کارخانه حک شده است. برای اطمینان از اصالت کالا می‌توانید علامت حک شده بر روی آن را بررسی کنید.

 

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش در بازار نوسانات زیادی را تجربه می‌کند. در نتیجه کارشناسان همراه فلز به صورت روزانه لیست قیمت محصولات متنوع این کارخانه را تهیه و در وب‌سایت این مجموعه بارگذاری می‌کنند. در صورتی که تمایل دارید که از قیمت لحظه‌ای این محصولات اطلاع پیدا کنید توصیه می‌شود همین حالا با کارشناسان فروش همراه فلز تماس بگیرید و خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید.

 

دیگر کارخانه های تولید کننده میلگرد آجدار 

یکی از عوامل اصل و  تعیین کننده  قیمت میلگرد آجدار، کارخانه تولید کنند آن است، در کشور ایران کارخانه‌های متعددی وجود دارند که می‌توانند این نوع پروفیل را تولید کنند.

 از جمله می‌توان به میلگرد فولاد آذربایجان (میانه)، مجتمع فولاد ظفر بناب، گروه صنعتی پرشین فولاد، مجتمع فولاد آناهیتا گیلان، فولاد البرز ایرانیان، ذوب آهن اصفهان، صنایع فولاد نطنز، مجتمع فولاد سیرجان و ... اشاره کرد. گفتنی است که شرکت همراه فلز افتخار همکاری با تمامی این کارخانه‌ها را دارد و می‌تواند تمامی سفارشات شما را در هر برندی که بخواهید ثبت و به شما عرضه کند، این یعنی سهولت در خرید، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت... 

صحیح‌ترین جدول قیمت میلگرد‌های آجدار به طور روزانه در سایت همراه فلز موجود می‌باشد و به طور مداوم و به صورت آنی بروز می‌شود. با مراجعه به این بخش می‌توانید پروفیل مد‌نظرتان را با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

در لیست زیر قیمت میلگرد تمامی کارخانه های معتبر قرار داده شده است، با کلیک روی آنها جداول قیمت میلگرد آجدار را مشاهده و پس از انتخاب محصول مورد نظر برای خرید با کارشناسان فروش همراه فلز تماس بگیرید.

✅ قیمت میلگرد آجدار میانه

✅ آخرین قیمت میلگرد ظفربناب

قیمت امروز میلگرد a3 نیشابور

آخرین قیمت میلگرد آذر فولاد امین