همراه فلز

همراه فلز

قیمت ورق گالوانیزه کاشان

قیمت های اعلام شده

توضیحات

 یکی از انواع مهم ورق‌های فولادی، ورق‌های گالوانیزه هستند که با پوشاندن سطوحشان توسط روغن، از هرگونه زنگ زدگی در امان اند. امروزه کارخانه‌های متعددی به تولید این ورق‌ها می‌پردازند؛ که از جمله آن‌ها می‌توانیم به کارخانه ورق گالوانیزه کاشان اشاره کنیم.

 برای اطلاع از قیمت‌های ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان می‌توانید به صورت آنلاین و یا حضوری از طریق گروه همراه فلز اقدام نمایید.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان توانسته عنوان اولین تولید کننده ورق گالوانیزه گرم در کشور ایران را کسب کند و به دلیل داشتن چندین سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید، دانش و اطلاعات فنی مورد نیاز را برای تولید این نوع ورق‌ها دارا باشد.

قیمت انواع ورق فولادی

 

معرفی خط تولید محصولات گالوانیزه کاشان

تمامی محصولات تولید شده از خطوط نورد سرد کارخانه فولاد کاشان، طی یک فرآیند مداوم و پیوسته، شستشو و سپس تمیزکاری می‌شوند؛ پس از آن نیزعملیات‌های مهمی همچون احیا، اکسیدهای سطحی، عملیات‌های حرارتی و همچنین تنظیم خواص متالوژیکی بر رویشان انجام می‌گیرد و در نهایت از یک وان مذاب روی عبور داده می شوند؛ بدین ترتیب می‌توان گفت که کلاف گالوانیزه کاشان تهیه می‌شود.

پس از انجام عملیات گالوانیزه، عملیات تکمیلی نظیر عملیات اکسین، عملیات کشش و صافی و ... بر روی ورق‌ها اعمال می‌شود. دقت کنید که کلاف‌های گالوانیزه طی نوعی فرآیند برش به ورق‌های گالوانیزه تبدیل می‌شوند.

لازم به ذکر است که خط برش فولاد کاشان به سیستم بسته بندی پنوماتیک مجهز است و قابلیت برش 

عرضی ورق‌ها را در محدوده ی طولی 4-5/0 متر دارا می‌باشد. تمامی ورق‌های گالوانیزه و گالوانیزه رنگی نیز با عبور از یک سری قفسه‌های فرم‌دهی، توسط غلتک‌های مخصوص، فرم دهی می شوند. گفتنی است که فرم‌دهی ورق‌های گالوانیزه کاشان به منظور افزایش مقاومت آن‌ها در راستای طول ورق است. همچنین اینکه این خط تولید، قابلیت تولید برخی مقاطع سینوسی و ذوزنقه‌ای شکل به طول حداکثر 12 متر را نیز داراست.

 

انواع ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان

 ورق گالوانیزه این شرکت به سه شکل تولید می‌شود: کلاف، ورق مسطح و ورق فرم‌دار،که ویژگی‌های این ورق‌های تولیدی عبارتند از:

  • کلاف گالوانیزه تولیدی ضخامتی در حدود 1.5-0.25 میلی‌متر دارد.
  • ورق مسطح ضخامتی در حدود 1.2-0.25 میلی‌متر دارد. 
  • ورق فرم‌دار ضخامتی در حدود 0.8-0.4 میلی‌متر دارد.

 

قیمت ورق گالوانیزه امیر کبیر کاشان

دقت کنید آهنی که در تمامی ورق‌های آهنی استفاده می‌شود، با یکدیگر یکسان هستند؛ اما تنها تفاوتشان این است که میزان عملیات انجام شده بر روی ورق‌های گالوانیزه از دیگر ورق‌های آهنی کمتر است. معمولا کتینگ ورق همزمان با بیشتر شدن مقدار مصرفی فلز، بالاتر می‌رود.

 در کارخانه امیرکبیر کاشان انواع ورق‌های گالوانیزه در ابعادی کاملا مطابق با استاندارد کارخانه تولید و ارائه می‌شوند. جالب است بدانید که از ویژگی‌های مهمی که در وزن عمومی ورق‌ها تاثیر دارد، ضخامت و عرض ورق است؛ البته این مقدار در بین کارخانه‌های تولید کننده مختلف ممکن است متفاوت باشد؛ اما عمدتا وزن آن‌ها بین 5 تا 7 تن می‌باشد.

قیمت ورق‌های گالوانیزه امیرکبیر کاشان با توجه به این ابعاد و وزن تعیین می‌شوند. درصورت تمایل برای خرید و اطلاع از قیمت‌های ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان و همچنین دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان مجموعه همراه فلز تماس بگیرید.

قیمت ورق گالوانیزه

 

نمایندگی فروش ورق گالوانیزه کاشان

نمایندگی فروش ورق‌های گالوانیزه کاشان، می‌توانند ورق‌ها را جهت استفاده در صنایع مختلف حمل و نقل، اتومبیل‌سازی، کشاورزی، بیلبوردهای تبلیغاتی، لوله و همچنین کاغذ تولید کنند. ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان علاوه بر کاربردهای ذکر شده، در ساخت وسایل مختلفی همچون کانال کولر، لوله‌های آب، کابینت‌های آشپزخانه، لوله‌های بخاری و ... نیز کاربرد دارد.

 در صورتی که در صنایع نام برده، هرگونه مشکل خوردگی آهن و دیگر خسارت‌ها ایجاد شد، می‌توان از ورق‌های گالوانیزه برای تعمیر آن استفاده کرد. تولید این ورق‌ها در کارخانه فولاد امیرکبیر کاشان به صورت رول 1000 و 1250 انجام می‌گیرد و ضخامت این ورق‌ها نیز معمولا از 0.5 تا 1 متغیر است. 

کلاف‌های ورودی خط تولید ورق گالوانیزه، این قابلیت را دارد که ورق‌های فولادی نورد سرد شده را با کیفیت فول هارد آنیل کند. موقعیت مکانی این شرکت مناسب است و قرار گیری آن در مرکز ایران و داشتن فاصله‌ای کم تا جاده ترانزیت (۱۸۰۰ متر) و همچنین فاصله‌ای کم تا ریل آهن (۶۰۰ متر) باعث شده که دسترسی مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه امبیرکبیر کاشان به صورت حضوری و خرید این نوع ورق راحت شده باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات این شرکت کافی است به وب سایت رسمی همراه فلز مراجعه فرمایی...