همراه فلز

همراه فلز
  • همراه فلز
  • ورق گالوانیزه
  • ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد

قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد

قیمت های اعلام شده

توضیحات

اگر از دنبال‌کنندگان قیمت محصولات بازار آهن‌آلات هستید و علاقه‌مند به دانستن قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد می‌باشید، این مطلب از سایت همراه فلز را از دست ندهید. ما در این مطلب ضمن معرفی کارخانه تاراز شهرکرد، به مشخصات ورق گالوانیزه این کارخانه، کاربردها، قیمت و عوامل موثر بر قیمت این محصول خواهیم پرداخت. ما را تا انتهای این متن همراهی بفرمایید.

ازجمله کارخانه‌های فعال در استان چهارمحال‌بختیاری، کارخانه تاراز شهرکرد است که در یک شهرک صنعتی واقع شده است. این کارخانه در سال 1394 فعالیت خود را در تولید ورق‌های پوشش دار آغاز کرد. مجتمع تاراز شهرکرد را باید اولین تولیدکننده ورق گالوانوم در ایران دانست. در رابطه با ورق گالوانوم باید بگوییم که این ورق، نوعی ورق فولادی کربنی بوده که به وسیله آلیاژی از روی و آلومینیوم در طی فرآیند پیوسته Hot—Dip پوشش داده می‌شود.

در سال 1387 خطوط تولید فولادی کارخانه فوق راه‌اندازی شد و این کارخانه توانست خط تولید پیوسته گالوانوم و گالوانیزه گرم را با ظرفیت 330 هزار تن در سال تاسیس نماید. در بخش بعدی درباره مشخصات ورق گالوانیزه تولیدشده توسط این کارخانه که بر قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد تاثیرگذار است، پرداخته خواهد شد.

قیمت انواع ورق فولادی

 

با مشخصات ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد آشنا شوید

یکی از باکیفیت‌ترین محصولات تولیدی کشور، ورق گالوانیزه شهرکرد است. علاوه بر تولید ورق گالوانیزه، این کارخانه به تولید ورق گالوانیزه با پوشش رنگی نیز مشغول است. بوسیله پوشاندن ورق فولادی کربنی توسط آلیاژ روی، پوشش گالوانیزه ایجاد می‌شود. ورق‌های تولیدشده توسط کارخانه فوق از ویژگی‌های زیادی برخوردار هستند که ازجمله آن‌ها می‌توان به مقاوم بودن در برابر خوردگی، دانسیته پایین و مقاومت بالا در برابر حرارت اشاره کرد. این ورق‌ها از ظاهر زیبایی برخوردار هستند و در تولید آن‌ها از پوشش‌های خاصی استفاده می‌شود. ورق‌های گالوانیزه تولیدی در این کارخانه در کیفیت‌های PN0، PN1 و PN3 می‌باشد و همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های این ورق‌ها، وجود تنوع رنگی بالا در آن‌ها است.

 

کاربرد ورق‌های گالوانیزه در صنایع مختلف

پیش از آنکه به بررسی قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد پرداخته شود، شما را با مهم‌ترین کاربردهای این محصول آشنا می‌سازیم. امروزه استفاده از ورق‌های فولادی ازجمله ورق گالوانیزه در صنایع مختلف رو به ‌گسترش است. همان‌طور که در بخش قبلی گفته شد، این ورق‌ها از ویژگی‌های مختلفی مانند مقاومت در برابر حرارت و خوردگی برخوردار هستند. در حقیقت وجود چنین ویژگی‌هایی سبب شده است تا این ورقه فولادی دارای کاربرد زیادی در صنایع باشند. در ادامه به برخی از مهم‌ترین صنایع که در تولید محصولات خود از این ورق‌ها استفاده می‌کنند، پرداخته می‌شود. این صنایع عبارتند از:

  • صنعت خودروسازی
  • صنعت ساخت لوازم خانگی و تجهیزات مربوط به آشپزخانه
  • در ساخت کانال‌های کولر
  • ساخت ساندویچ پانل
  • تابلوهای راهنمایی و رانندگی

 

قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد

قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد مانند بسیاری از محصولات فولادی دیگر ثابت نبوده و شاهد نوسانات قیمتی آن هستیم. عوامل مختلفی در قیمت این محصول تاثیرگذار هستند که نوسانات قیمت فولاد و آهن را باید از مهم‌ترین آن‌ها دانست. به‌طور کلی، عواملی چون وزن، ضخامت، کیفیت مواد اولیه به کاررفته در ساخت ورق گالوانیزه، برند سازنده، نوسانات دلار، شرایط اقتصادی سیاسی و... را باید از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ورق گالوانیزه کارخانه تاراز شهرکرد دانست.

نگهداری از ورق تاراز شهرکرد

 در صورت خریداری این محصول توصیه می‌شود تا آن را بر روی پایه‌های فلزی یا چوبی قرار داده و نگهداری آن‌ها در محیطی با دمای ثابت و بدون رطوبت انجام شود. چنانچه اقدام به نگهداری این ورق‌ها در فضای باز کردید، بایستی آن‌ها را روی داربست قرار داده و روی آن‌ها را توسط پوشش ضد آب پلی‌اتیلن بپوشانید.

قیمت ورق گالوانیزه

 

خرید ورق گالوانیزه تاراز از همراه فلز

همراه فلز، یک مرکز معتبر در حوزه آهن‌الات است که با رصد روزانه بازار، به ارائه قیمت روزانه محصولات فولادی ازجمله ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد به مخاطبان این بازار می‌پردازد. اگر به دنبال بررسی قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد هستید، سایت همراه فلز را از یاد نبرید. شما می‌توانید پس از بررسی قیمت روزانه این محصول، در صورت نیاز به خرید ورق گالوانیزه از طریق این سایت اقدام نمایید. فقط کافیست محصول موردنیاز خود را در مقدار دلخواه ثبت سفارش نمایید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید از طریق شماره تلفن 79217-021 با مشاوران و کارشناسان متخصص این مرکز ارتباط برقرار نمایید.

 

دیگر کارخانه های تولید کننده ورق گالوانیزه در ایران و جهان

کارخانه‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند که با توجه به نوع دستگاه و فرآیند تولید، ورق‌ه...