قیمت لوله جدار چاه

قیمت لوله جدار چاه؛ به تفکیک بهترین کارخانه‌ها و برندهای تولیدکننده در جداول زیر آمده است. همراه فلز، قیمت روز لوله جدار چاه کارخانه‌ تهران را به صورت لحظه‌ای در جداول زیر آپدیت می‌کند تا مشتریان عزیز این مجموعه بتوانند با اطلاع از آخرین قیمت لوله جدارچاه و مقایسه برندهای مختلف، بهترین محصول را از نظر قیمت و کیفیت انتخاب کنند.
در صورت تمایل به استعلام قیمت، استعلام موجودی، خرید و ثبت سفارش یا مشاوره با کارشناسان همراه فلز، یا شماره 79217-021 در تماس باشید.

قیمت لوله جدار چاه، به عوامل مختلفی بستگی دارد که از این عوامل می‌توان سایز و ضخامت لوله، جنس و آلیاژ مورد استفاده، کارخانه تولیدکننده، کیفیت لوله، میزان عرضه و تقاضا، را نام برد. نوسانات نرخ ارز و وضعیت بازار نیز از دیگر مواردی می‌باشند که تاثیر بسزایی روی قیمت این محصول و محصولات صنایع دیگر دارند.

 

نحوه خرید لوله جدار چاه

 1. ابتدا با تماس با تیم فروش همراه فلز از قیمت و موجودی محصول موردنظر استعلام می‌گیرید.
 2. تیم همراه فلز در کوتاهترین زمان، پیش فاکتوری شامل قیمت و مشخصات لوله جدار چاه، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل و سایر جزئیات سفارش را ارائه می‌دهند.
 3.  پس از تایید پرداخت، دستور بارگیری و ارسال بار به واحد ترابری و لجستیک داده می شود.
 4.  در این مرحله، با تاييد قيمت كرايه توسط مشتریان همراه فلز، ماشین حمل بار به سمت آدرس تحویل بار حرکت می کنند.
 5. و در مرحله آخر با تحویل بار به آدرس و تایید مشخصات محصول دریافتی توسط مشتری، همه کارها طبق زمان بندی اعلام شده انجام می گیرد.
 6. البته این پایان راه نیست، تیم مشاوره همراه فلز هنوز هم پاسخگوی شماست و در صورت نیاز به مشاوره در کنارتان است.
مطالب بیشتر

لوله جدارچاه

کد کالا

قطر(inch)

ضخامت (mm)

طول (m)

بارگیری

وزن شاخه

قیمت

تغییر

304301

12

6

6

کارخانه

258

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304302

10

6

6

کارخانه

240

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304303

12

8

6

کارخانه

380

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304304

16

8

6

کارخانه

418

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304305

12

10

6

کارخانه

476

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304306

16

6

6

کارخانه

313

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304307

16

10

6

کارخانه

523

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304308

10

10

6

کارخانه

402

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304309

10

8

6

کارخانه

321

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

توضیحات

لوله جدار چاه در حال حاضر به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین انواع لوله صنعتی به کار برده می‌شود. این لوله صنعتی با آن که در مواردی مشابه و یکسان کاربرد دارد اما مزیت و فایده آن چنان واضح و آشکار است که نمی‌توان از اهمیت آن چشم‌پوشی‌ کرد. در واقع برای واقف شدن بر این مهم کافی است بدانید کیفیت آب خروجی خانه‌ها تا حدود زیادی از کاربرد لوله جدار چاه ناشی می‌شود. این محصول با جلوگیری از ورود رسوبات، شن و ماسه آب‌های زیرزمینی را به سطح زمین می‌رساند. برای آشنایی بیشتر با این محصول به خواندن ادامه این مقاله از سایت همراه فلز ادامه دهید.

خرید انواع لوله سبک و سنگین

 

لوله جدار چاه

لوله جدار چاه یا لوله جدار؛ به‌ عنوان یک لوله مشبک صنعتی در پروژه‌های عمرانی کاربرد فراوان دارد. در حقیقت این نوع لوله صنعتی از ریزش دیواره چاه در مناطق مختلف جلوگیری می‌کند.

هنگامی ‌که به‌ منظور رسیدن به آب سفره‌های زیرزمینی و یا نفت و گاز چاه‌هایی حفر می‌گردند احتمال ریزش چاه به دلایل مختلف وجود دارد. البته کاربرد این محصول تنها به ‌همین مورد محدود نمی‌شود. لوله جدار چاه وظیفه رساندن سیال از اعماق زمین به سطح زمین را نیز دارد. اگر لوله جدار را از نزدیک دیده باشید بر روی آن شیارهایی به چشم می‌خورد. این شیارها برای بخش‌های آب‌ده چاه‌ است و از گرفتگی‌ها جلوگیری می‌کند. در پروژه‌های عمرانی مختلف بسته به نوع پروژه از لوله‌های جدار چاه با نوع شیار متفاوت استفاده می‌شود. لوله جدار چاه به‌ عنوان یک نسل جدید از لوله‌های صنعتی توسط شرکت‌های تولیدی لوله صنعتی در سطح کشور تولید شده و به فروش می‌رسد.

 

مشخصات فنی لوله جدار چاه

معمولاً لوله جدار چاه در ضخامت‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌گردد. در واقع ضخامت محصول به سفارش مشتریان بستگی دارد. قطر این لوله‌ها با توجه به قطر دهانه چاه‌های مختلف متغیر است. انواع لوله جدار چاه بر اساس ضخامت و قطر دهانه معمولاً در شش دسته قرار می‌گیرند:

 • لوله جدار چاه با قطر دهانه ۱۰ اینچ و ضخامت ۴ میلی‌متر
 • لوله جدار چاه با قطر دهانه ۱۰ اینچ و ضخامت ۳۷/۴ میلی‌متر
 • لوله جدار چاه با قطر دهانه ۱۰ اینچ و ضخامت ۵/۴ میلی‌متر
 • لوله جدار چاه با قطر دهانه ۱۰ اینچ و ضخامت ۸۵/۴ میلی‌متر
 • لوله جدار چاه با قطر دهانه ۱۰ اینچ و ضخامت ۵ میلی‌متر
 • لوله جدار چاه با قطر دهانه ۱۰ اینچ و ضخامت ۴/۵ میلی‌متر

لازم به ذکر است: معمولاً در چاه‌های آب خانگی از لوله‌هایی با سایز قطر ۴، ۵ یا ۶ اینچ استفاده می‌کنند. لوله‌ها با سایز و قطر بزرگ‌تر مانند ۸، ۱۰ و ۱۲ اینچ برای چاه‌های کشاورزی کاربرد دارند. لوله جدار چاه ۱۲ اینچ با ضخامت ۶ میلی‌متر تولیدی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان پرمصرف‌ترین لوله جداره چاه محسوب می‌شود.

 

انواع لوله جدار چاه

لوله‌های جدار چاه بر اساس جنس به لوله جدار چاه فولادی، لوله جدار چاه pvc و لوله جدار چاه upvc تقسیم می‌شوند.

عوامل مختلفی در تعیین جنس لوله‌ای که برای چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد مؤثر هستند. از مهم‌ترین این پارامترها می‌توان میزان خورندگی آب، خواص شیمیایی آب و زمینی که چاه در آن حفر می‌شود را نام برد. خاصیت قلیایی بالا یا اسیدیته کم و مقدار مواد معدنی حل ‌نشده باعث خوردگی لوله‌های جدار چاه فولادی می‌شوند.

با آن ‌که از گذشته‌های دور لوله‌های فلزی به ‌عنوان لوله جدار چاه به کار برده می‌شوند اما در طول دو دهه گذشته اصلاحاتی درباره قدرت، دوام و مقاومت پلاستیک‌های pvc صورت ‌گرفته‌است. امروزه لوله جدار چاه pvc و upvc به‌ عنوان گزینه‌ای مناسب مطرح شوند.

 

نحوه تولید لوله جدار چاه چگونه است؟

برای تولید لوله جدار چاه روش‌های گوناگونی وجود دارد:

 1. روش اول: در این روش شمش فلزی میان‌تهی می‌گردد، این لوله بدون درز است.
 2. روش دوم: ورق فولادی برش خورده در دستگاه خمکاری و استوانه‌ایی می‌شود. لوله جدار چاه پس ‌از جوشکاری تولید می‌گردد.
 3. روش سوم: ورق فولادی را در دستگاه رول و  مارپیچی می‌کنند. سرانجام جوشکاری به‌ صورت اسپیرال صورت می‌گیرد.

 

کاربرد لوله جدار چاه

برای انتقال آب آشامیدنی در مناطق مختلف شهری و روستایی از روش‌های متعددی استفاده می‌کنند. حفر چاه‌های بسیار عمیق از پرکاربردترین انواع این روش است. در این هنگام با توجه به عمق چاه اهمیت کیفیت آب استخراج ‌شده، رسوبات شن و ماسه، لایه‌های خاک، غبار و ... محصولاتی نظیر لوله جدار چاه مورد استفاده قرار می‌گیرند. کاربرد چنین ایده‌ای علاوه ‌بر کنترل کیفیت آب زیرزمینی اقتصادی نیز است. طبق گزارشات و بررسی‌های صورت ‌گرفته نصب سریع و ساده لوله جدار چاه مطابق با استانداردهای فنی از مشکلاتی مانند رشد قارچ و باکتری، ریزش و آب‌دهی جلوگیری می‌کند. امروزه لوله جدار چاه به دلیل ماهیت کاربردی خود جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌است.

 

با کاربرد لوله جدار چاه از چه مزایایی بهره‌مند می‌شویم؟

مقاومت در برابر رطوبت، عدم فرسایش و زنگ‌زدگی از خصوصیات بارز لوله جدار چاه است. ضمانت و تضمین عمر مفید آن معیار انتخاب این محصول خواهد بود. در ادامه برخی از مزایا کاربرد لوله جدار چاه را بیان نموده‌ایم:

 • لوله جدار چاه از استحکام بالایی برخوردار است.
 • این محصول از ریزش چاه جلوگیری می‌کند.
 • لوله جدار چاه به ‌نحو مطلوبی بخش‌های کم‌فشار و پرفشار چاه را کنترل می‌نماید.
 • این محصول اجازه ورود ذرات خارجی به داخل چاه را نمی‌دهد.

 

چه عواملی بر قیمت لوله جدار چاه مؤثر هستند؟

بحث قیمت درباره لوله جدار چاه به دلیل کاربرد آن در سایزهای بالا بیشتر مطرح می‌گردد. از عوامل مؤثر بر قیمت لوله جدار چاه می‌توان موارد زیر را نام برد:

 1. سایز: تولید لوله جدار چاه پلاستیک یا لوله جدار چاه فولادی در سایزهای مختلف با روش‌های گوناگون صورت می‌گیرد. با توجه به آنکه با افزایش سایز لوله وزن لوله نیز افزایش پیدا می‌کند در نتیجه قیمت‌ آن نیز بالا می‌رود.
 2. ضخامت: لوله‌های جدار چاه در ضخامت‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. پرمصرف‌ترین ضخامت این لوله‌ها ۶، ۸ و ۱۰ میلی‌متر است. بنابراین افزایش ضخامت نیز در افزایش قیمت تاثیر می‌گذارد.
 3. مواد اولیه سازنده: مواد اولیه سازنده لوله جدار چاه در انواع مختلف موجود هستند. در صورتی‌ که لوله جدار چاه از مواد اولیه باکیفیت ساخته شود ماندگاری بیشتر، تحمل دما و فشار بالاتر را خواهد داشت. بدیهی است ساخت لوله جدار چاه با مواد اولیه ضعیف طول عمر مفید محصول را کاهش می‌دهد. تفاوت قیمت در لوله‌های جدار چاه با کیفیت و جنس مختلف بسیار زیاد است. اما از آنجایی‌ که از این مدل لوله طولانی‌مدت استفاده می‌شود بهتر است بهترین آن را خریداری کنید.

 

قیمت انواع لوله درزدار و بدون درز

قیمت لوله صنعتی

خرید لوله تست آب

استعلام قیمت و خرید لوله تست گاز

آخرین قیمت لوله جدار چاه

لوله استنلس استیل صنعتی

فروش لوله داربستی

قیمت روز لوله مبلی

قیمت لوله استیل صنایع غذایی

✅  لوله مانیسمان رده 20 و 40

 

سخن آخر

امروزه بسیاری از کارشناسان استفاده از لوله جدار چاه را به دلایل متعددی نظیر کاهش مصرف برق و گاز، جلوگیری از ورود شن به درون چاه، عدم تغییر خروجی آب و ... توصیه می‌کنند. اگر در فکر خرید این محصول هستید پس همراه فلز را برای این منظور انتخاب کنید. این مجموعه با چندین سال سابقه درخشان انواع لوله صنعتی ازجمله لوله جدار چاه را با کیفیت عالی و قیمت مناسب به فروش می‌رساند. برای تهیه این محصول ابتدا قطر و ضخامت لوله را مشخص کنید و باقی مسیر را به ما بسپارید . ما در سریع‌ترین زمان ممکن به نیاز شما پاسخ می‌دهیم.
 

سوالات متداول

  لوله جدار چاه با قطرهای 10 تا 16 اینچ تولید و در شاخه‌های 6 و 12 متری در بازار عرضه می شوند.

  جلب رضایت مشتری از مهمترین اهداف همراه فلز می‌باشد به همین خاطر بعد از انجام مراحل خرید توسط مشتری در سریع ترین زمان ممکن به ارسال محصول اقدام می‌کند.

  هزینه حمل لوله جدار چاه خریداری شده به عواملی چون مسافت تا مقصد، میزان سفارش، ماشین حمل بستگی دارد.

  لوله جدار چاه به دو شکل لوله جدار چاه بدون شیار و لوله جدار چاه شیاردار تولید و در بازار عرضه می‌شوند.

کارخانه های مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "فروشگاه اینترنتی همراه فلز" است.

استعلام قیمت

company logo