قیمت لوله داربست

قیمت انواع لوله داربستی؛ در ضخامت 2، 2/5 و 3 میلیمتر و به طول 6 متر در قطر 1/2 1 اینچ به صورت لحظه ای در جداول زیر آپدیت می شود.

اطلاع از قیمت یکی از همان مواردی می باشد که هنگام خرید محصول برای مشتریان قابل اهمیت و جزو فاکتور های مهمی است که در زمان تصمیم گیری کاربران نقش اساسی دارد. 

قیمت لوله اسکافلد، همانند دیگر محصولاتی که در بازار به فروش می رسد به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از این عوامل می تواند به خودی خود بر قیمت محصول تاثیر بسزایی بگذارد.

از عوامل موثر بر قیمت لوله داربستی، می توان جنس لوله، سایز و ضخامت، نوع داربست، کارخانه سازنده داربست را نام برد.
قیمت لوله داربستی، مانند قیمت دیگر محصولات متاثر از شرایط بازار و عرضه و تقاضا می باشد و نوسانات نرخ ارز که یکی از فاکتور های مهم در زمان قیمت گذاری محصولات است نیز بر قیمت لوله داربستی، اثرگذار و از جمله عوامل موثر بر قیمت این محصول می باشد.

 

نحوه خرید لوله داربست از همراه فلز

  1.  استعلام قیمت و موجودی محصول توسط مشتری
  2.  ارائه پیش فاکتور شامل قیمت و مشخصات لوله داربست، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل و سایر جزئیات سفارش توسط کارشناسان همراه فلز
  3.  تایید پرداخت، دستور بارگیری و ارسال بار به واحد ترابری و لجستیک
  4.  تاييد قيمت كرايه توسط مشتری
  5.  تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، طبق زمان بندی اعلام شده

 

 

مطالب بیشتر

لوله داربستی

کد کالا

ضخامت (mm)

طول

قطر (اینج)

واحد

بارگیری

قیمت

تغییر

304401

2

6 متری

1 1/2

کیلوگرم

کارخانه

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304402

2.5

6 متری

1 1/2

کیلوگرم

کارخانه

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304403

3

6 متری

1 1/2

کیلوگرم

کارخانه

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304404

2

6 متری

1 1/2

کیلوگرم

کارخانه

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304405

2.5

6 متری

1 1/2

کیلوگرم

کارخانه

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

304406

3

6 متری

1 1/2

کیلوگرم

کارخانه

تماس بگیرید

بدون تغییر
arrow

توضیحات

اگر تا به حال اطلاعاتی از لوله داربستی یا لوله اسکافلد نداشتید و یا میزان اطلاعات شما از این محصول اندک می‌باشد، این مطلب از سایت همراه فلز را از دست ندهید. در این صفحه قصد داریم تا به بررسی لوله داربستی پرداخته و هر آنچه را که لازم است شما بدانید، به شما بگوییم. با ما همراه باشید.

ازجمله محصولاتی که شیوه اتصال و کیفیت آن از اهمیت زیادی برخوردار است، لوله داربست می‌باشد. چنانچه اتصالات این نوع از لوله‌ها بدون آگاهی لازم انجام شود، احتمال آنکه خسارات زیادی را به بار آورد، بسیار محتمل است. لوله داربستی را باید در دسته لوله درز دار قرار داد که این لوله‌ها از ورق نورد گرم یا ورق سیاه شش متری ساخته می‌شوند. 

همان‌طور که می‌دانید، کاربرد این لوله‌ها در ساختمان‌سازی و ایجاد داربست بسیار زیاد است چراکه تحمل وزنی آن‌ها بسیار زیاد می‌باشد.

نام دیگر لوله داربستی در صنعت، لوله 5 می‌باشد و این لوله‌ها را با نام لوله 5 نیز می‌شناسند.

لوله داربستی یا لوله اسکافلد یک نوع لوله فولادی است که از آن در ساخت سازه‌های داربستی استفاده می‌شود. این لوله‌ها در کفراژبندی سقف‌ها، تیرها و دال‌های بتنی و همچنین اجرای نمای ساختمان‌ها از کاربرد زیادی برخوردار هستند.

قیمت لوله

 

مشخصات لوله داربستی یا لوله اسکافلد

برای آنکه در ساختمان‌سازی دسترسی به نقاط دشوار ساختمان امکان‌پذیر شود، از داربست‌های فلزی استفاده می‌کنند. برای ساخت سازه‌های داربستی، از لوله داربستی یا لوله اسکافلد (که از جنس فلز هستند،) در اندازه 3 تا 6 متری استفاده کرده و آن‌ها را با یکدیگر توسط بست‌های ویژه‌ای متصل می‌کنند. لوله‌های داربستی در دو نوع سبک و سنگین که نیروی وزنی مختلفی را تحمل می‌کنند، موجود هستند. لوله داربستی استاندارد از قطر خارجی 3/48 میلی‌متر و ضخامت دیواره 2/3 میلی‌متر برخوردار می‌باشد. بهتر است بدانید که متداول‌ترین سایز لوله داربستی، سایز 2/11 اینچ یا همان نمره 5 است. همچنین لوله‌هایی که دارای ضخامت 5/2 و 2 میلی‌متر باشند از کاربرد بیشتری در صنعت برخوردار هستند.

 

کاربرد لوله داربستی یا لوله اسکافلد

یکی از مهم‌ترین کاربردهای لوله داربستی یا لوله اسکافلد در ایجاد داربست مثلثی می‌باشد. امروزه داربست‌های مثلثی که از مجموعه داربست‌های مدولار محسوب می‌شوند، از تاثیر زیادی در ساخت‌وسازها برخوردار هستند. داربست‌های مثلثی کاربردهای زیادی دارند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کفراژبندی دال‌های بتنی و ساختن سقف‌های بزرگ (که دارای وزن زیاد هستند،) اشاره کرد. 

این لوله‌ها دارای مزایای بسیاری می‌باشند، به‌طور مثال، به‌منظور متصل کردن این لوله‌ها احتیاجی به آچارهای متنوع و سنگین نیست، برای اتصال این لوله‌ها نیازی به نصابان ماهر نبوده و حتی کارگران ساده می‌توانند به راحتی اقدام به باز و بسته کردن لوله‌ها کنند. سرعت نصب شدن این نوع لوله‌ها زیاد بوده و حمل و نقل آن سختی زیادی ندارد.

 

ویژگی‌های لوله داربستی یا لوله اسکافلد

تا به اینجا توانستید با لوله داربستی یا لوله اسکافلد و کاربرد آن در صنعت آشنا شوید. در این بخش قصد داریم تا با شما درباره ویژگی‌های مهم این لوله به گفتگو بپردازیم. درحقیقت وجود چنین ویژگی‌هایی در لوله اسکافلد، نوعی موهبت برای سازندگان و کارگرانی است که با داربست مثلثی در انجام پروژه‌ها سر و کار دارند. در ادامه به بیان مختصری از این ویژگی‌ها پرداخته خواهد شد. پیشنهاد می‌شود مطالعه این بخش را از دست ندهید.

•    اجرای لوله اسکافلد، آسان است

همان‌طور که اشاره کردیم، برای نصب کردن این لوله‌ها احتیاجی به نصابان ماهر نیست. کارگران ساده با استفاده از آچار و چند ابزار معمولی می‌توانند به آسانی اقدام به بستن یا باز کردن این لوله‌ها نمایند. از آنجایی که سرعت نصب این لوله‌ها در داربست‌های مثلثی بالا است، لذا با استفاده از این لوله‌ها می‌توان زمان درنظرگرفته شده برای ساخت و ساز را کاهش داد.

•    در اندازه، انعطاف‌پذیر هستند

معمولا از لوله اسکافلد 120 سانتی‌متری در داربست مثلثی استفاده می‌شود. این لوله‌ها در یک الگوی تکراری در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. از آنجایی که ارتفاع هر پروژه با پروژه دیگری متفاوت می‌باشد، لذا لازم است تا از لوله اسکافلد با اندازه‌های متغیر استفاده شود. یکی از ویژگی‌های لوله داربستی یا لوله اسکافلد این است که به طراحان و مجریان این اجازه را می‌دهد که آن‌ها بتوانند ارتفاعات مختلفی را در طراحی پوشش دهند.

•    از لحاظ قیمت، متنوع هستند

اگر در مورد قیمت این محصولات تحقیق کنید متوجه خواهید شد که لوله‌‌ی داربستی یا لوله اسکافلد دارای قیمت‌های متنوعی هستند. قیمت این محصولات به پارامترهای مختلفی وابسته بوده که وجود این پارامترها باعث‌شده تا این محصولات از تنوع قیمتی در بازار مربوطه برخوردار باشند. یکی از عوامل موثر در قیمت این محصولات، قطر لوله‌ها است. برای آگاه شدن از عوامل موثر بر قیمت این محصولات، به مطالعه بخش بعدی بپردازید.

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله داربستی یا لوله اسکافلد

قیمت لوله داربستی یا لوله اسکافلد وابستگی زیادی به موادی دارد که در ساخت آن، مورد استفاده قرار می‌گیرند. همان‌طور که اشاره کردیم، لوله اسکافلد کاربرد زیادی در ساخت داربست مثلثی دارد. بهتر است بدانید که میزان ماندگاری داربست مثلثی به موادی که در ساخت لوله‌ها به کاررفته، بستگی دارد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت این محصولات، وزن لوله‌ها می باشد. کارخانه‌های مختلفی در حال‌حاضر به ساخت این محصولات فلزی مشغول هستند که هرکدام از آن‌ها از لحاظ تکنولوژی و ماشین‌آلات با یکدیگر متفاوت اند. لذا کارخانه سازنده را نیز باید یکی‌دیگر از پارامترهای موثر بر قیمت این محصولات دانست.

 

خرید لوله داربستی از همراه فلز

در بخش قبل سعی کردیم تا شما را با مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله داربستی یا لوله اسکافلد آشنا سازیم. از آنجائی‌که قیمت این محصولات روزانه تغییر می‌کند، لذا آگاهی یافتن از قیمت این لوله‌ها برای خریداران و مصرف‌کنندگان اهمیت بسیار زیادی دارد. 
اگر شما نیز جزء کسانی هستید که از محصول فوق استفاده می‌کنید و به دنبال راهی برای استعلام روزانه قیمت لوله‌های داربستی هستید، توصیه می‌کنیم به‌طور روزانه به رصد قیمت این محصول در سایت ما اقدام نمایید. همچنین در صورت تمایل به خرید این محصول می‌توانید از همین سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید. اگر به مشاوره احتیاج داشتید می‌توانید از طریق شماره تماس 79217-021 با کارشناسان خبره مجموعه ارتباط برقرار نمایید.
 

 

لوله داربست، از جمله محصولاتی است که توسط همراه فلز، ارايه می شود. همانطور که می دانید لوله داربستی، با سایر لوله های صنعتی از نظر نوع کاربری بسیار متفاوت است چرا که از این محصول به عنوان انتقال دهنده سیالات استفاده نمی شود،

بلکه از آن به عنوان نگهدارنده سازه و ساختمان استفاده می شود. کاربران می توانند به کمک لوله داربستی به نقاطی که امکان دسترسی به آن سخت و دشوار است، دسترسی پیدا کنند به همین خاطر است که در تمام پروژه های ساختمان سازی این لوله ها کاربرد فراوانی دارند.

با توجه به اهمیت وجود لوله های داربستی در پروژه های ساختمانی و نیاز کاربران به این محصول در ادامه یکسری از سوالاتی که ممکن است شما عزیزان در زمان خرید با آن مواجه شوید را توضیح می دهیم پس تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

 


مشخصات فنی لوله داربستی

از مشخصات لوله داربستی، که با نام های لوله فولادی درزدار، لوله 5، در بازار معروف است و از لوله هایی  ۶-۳ متری با جنس فلز تشکیل می شود و در دسته لوله های درزدار قرار می گیرد و از ورق نورد گرم تولید می شود، می توان موارد زیر را نام برد. 

طول: ۶٫۴-۱٫۵ متر

قطر: ۴۸ میلی متر

وزن: ۲۷-۶٫۴ کیلوگرم

ضخامت: ۵٫۳-۳٫۵ میلی متر


خدمات همراه فلز هنگام خرید لوله داربست

در زمان خرید لوله داربست، خدماتی توسط همراه فلز ارائه می شود تا مشتریان که سرمایه های اصلی این مجموعه بشمار می آیند با سهولت هر چه بیشتر محصول را در اختیار داشته و بتوانند به راحتی محصول و خدمات مورد نیاز برای نصب داربست را در اختیار داشته باشند. 

 

قیمت انواع لوله درزدار و بدون درز

قیمت روز لوله صنعتی

آخرین قیمت لوله تست آب

فروش لوله تست گاز

قیمت امروز لوله جدار چاه

قیمت لوله استنلس استیل صنعتی

فروش و خرید لوله داربستی

قیمت روز لوله مبلی

آخرین قیمت لوله استنلس استیل صنایع غذایی

✅  خرید لوله مانیسمان رده 20 و 40

 

در ادامه مطلب یکسری از سوالاتی که ممکن است در زمان خرید لوله داربست، از شرکت همراه فلز برای شما عزیزان بوجود آید را توضیح می دهیم:

سوالات متداول

  لوله داربستی با طول ۶٫۴ – ۱٫۵ متر، قطر ۴۸ میلی متر، وزن ۲۷ – ۶٫۴ کیلوگرم و ضخامت ۵٫۳ – ۳٫۵ میلی‌متر تولید می‌شود.

  لوله داربست در دو نوع سبک (ورق 2 میل) و سنگین (ورق 2/5 میل) برای شرایط وزنی مختلف توسط همراه فلز عرضه می‌شود.

  همراه فلز، لوله‌های داربستی را با برند‌های سپاهان، کیهان، تهران شرق، سمنان، سپنتا و ساوه تهیه و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

  گروه صنعتی تهران شرق، گروه صنعتی سپاهان، شرکت جهان پروفیل پارس، صنایع فولاد هیربد زرندیه و تعاونی فولاد علویجه همگی از کارخانه‌هایی می‌باشند که در زمینه تولید لوله داربستی، در ایران به فعالیت می‌پردازند.

  ارسال لوله داربستی به استانی که به عنوان مقصد توسط مشتریان انتخاب شده بستگی دارد. سفارش مشتریانی که در جنوب کشور به سفارش محصول اقدام می‌کنند از شهر اصفهان ارسال می‌شود و عزیزانی که در شمال کشور حضور دارند از نزدیکترین مبادی ارسال انجام می‌شود.

  همانطور که می‌دانید داربست‌ها، از دو قسمت اصلی لوله داربست و بست داربست تشکیل می‌شوند. همراه فلز در زمینه فروش انواع و اشکال مختلف بست داربست و ملزومات داربستی از جمله تخته داربست نیز فعالیت می‌کند و مشتریان می‌توانند در هنگام خرید لوله داربستی، نسبت به خرید بست و دیگر ملزومات و اتصالات داربست اقدام نمایند.

کارخانه های مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "فروشگاه اینترنتی همراه فلز" است.

استعلام قیمت

company logo