همراه فلز

همراه فلز

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن

قیمت های اعلام شده

توضیحات

آیا از عوامل مؤثر بر قیمت میلگرد ساده ذوب آهن باخبر هستید؟ شما هم به دنبال یک منبع معتبر جهت استعلام روزانه قیمت میلگرد ذوب آهن می‌‌گردید؟

جهت آشنایی بیشتر با این محصول تا انتها با ما در همراه فلز، همراه باشید.

خرید انواع میلگرد

 

میلگرد ساده ذوب آهن

امروزه محصولات شرکت ذوب آهن اصفهان به بیش از بیست و سه کشور اروپایی صادر می‌شود که از جمله تولیدات این کشور میلگردها هستند. میلگردها در دو نوع ساده و آجدار تولید می‌شوند که در این مقاله به نوع ساده آن می‌پردازیم.

میلگرد ساده به ترتیب دارای حداقل مقادیر تنش تسلیم و مقاومت نهایی کشش فرآورده بیست و چهار و سی‌و هفت می‌باشد.

میلگرد ساده با نشانه مشخصه دویست و چهل دارای ترکیب شیمیایی زیر می‌باشد:

کربن 0/24، سیلیسیم 0/60، منگنز 0/81، فسفر 0/055، گوگرد 0/055 و مقدار نیتروژن صفر و حداکثر کربن صفر درصد است.

خواص مکانیکی میلگرد ساده ذوب آهن شامل ویژگی‌هایی همچون استحکام تسلیم، ازدیاد طول و استحکام کششی می‌باشد. استحکام تسلیم مربوط به میزان فشاری است که میلگرد می‌تواند از پس آن بر بیاید و در برابر شکستن غلبه کند.

این ویژگی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای کیفیت محصول می‌باشد. در میلگردهای ساده حداقل و حداکثر میزان استحکام تسلیم دویست و چهل است. همچنین استحکام کششی معیاری برای سنجش میلگرد است که در صورت بالا بودن مقدار، مقاومت نیز افزایش خواهد داشت.

 

چه عواملی بر قیمت میلگرد ساده ذوب آهن تأثیر دارد؟

میلگرد یکی از مهم‌ترین اجزای ساختمان‌ سازی و دیگر صنایع است که قیمت آن به طور مستقیم در تمامی زمینه‌ها تاثیر می‌گذارد. همچنین تهیه مواد اولیه، هزینه حمل و نقل و اوضاع اقتصادی کشور هم نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

قیمت میلگرد به عوامل بسیاری همچون نوسانات بازار ارز، دلار، نرخ روز و... وابسته است. البته خوب است بدانید که قیمت میلگرد ذوب آهن از نوع میلگرد، برند و شرکت سازنده و سایز بندی (شامل طول محصول می‌شود) نیز تأثیر مستقیم می‌گیرد.

شرکت ذوب آهن اصفهان از معتبرترین منابع تولید و توضیع میلگرد ساده در بازار کشور است. این کارخانه سالانه بیش از سه تن فرآورده دارد که تمامی آن‌ها دارای استانداردهای منحصر به‌فرد، بین‌المللی و مهم هستند و این موضوع بر قیمت محصولات تولیدی از جمله میلگرد‌ها بی‌تاثیر نیست.

 

خرید و فروش میلگرد ساده ذوب آهن 

شما می‌توانید با مراجعه به سایت همراه فلز و با بهره‌گیری از مشاوره برخط متخصصین این رشته علاوه بر دریافت اطلاعات لازم از به‌روزترین قیمت میلگرد ساده ذوب آهن باخبر شوید.

همچنین می‌توانید از همین درگاه سفارش خود را به آسانی ثبت کرده و کالای موردنظر را در زمان و مکان معین دریافت کنید.

 

قیمت میلگرد ساده دیگر کارخانه ها

قیمت میلگرد ساده آذر گستر سدید

قیمت میلگرد ساده آیین صنعت

قیمت میلگرد ساده تیکمه داش

قیمت میلگرد ساده نوین متین

قیمت میلگرد ساده کویر کاشان

...